Main Menu
User Menu

39. pěší brigáda [19??-194?]

歩兵第39旅団 / 39th Infantry Brigade

     
Název:
Name:
39. pěší brigáda
Originální název:
Original Name:
歩兵第39旅団
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.19RR
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.194R
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
18.09.1931-16.07.1941 20. divize
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.1929-DD.MM.RRRR Soul /

Velitel:
Commander:
01.04.1916-06.08.1917 Ičikawa, Kentaró (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
06.08.1917-24.07.1918 ?, ( )
24.07.1918-12.05.1920 Idogawa, Tatsuzo (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
12.05.1920-06.08.1923 ?, ( )
06.08.1923-DD.MM.1924 Takekawa, Džusuke (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
DD.MM.1924-DD.MM.1927 ?, ( )
DD.MM.1927-01.08.1929 Nakamura, Kotaro (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
01.08.1929-01.08.1930 Toshizo, Nishio (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
01.08.1930-DD.MM.1934 ?, ( )
DD.MM.1934-07.03.1936 Washitsu, Kohei (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
07.03.1936-01.03.1938 Takagi, Jošito (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
01.03.1938-09.03.1940 Seki, Genroku (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
09.03.1940-02.12.1940 Hidemitsu, Nakano (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
02.12.1940-08.11.1941 Iwasaki, Tamio (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
08.11.1941-20.12.1942 Yamaguchi, Shinichi (Rikugun Šóšó / 陸軍少将)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
18.09.1931-DD.07.1937 77. pěší pluk
18.09.1931-DD.07.1937 78. pěší pluk

Ručně vyplněné položky:
DD.MM.1929-DD.MM.194R velenie
DD.MM.1929-DD.MM.194R 77. pěší pluk
DD.MM.1929-DD.MM.194R 78. pěší pluk
DD.MM.1929-DD.MM.194R ?
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www45160u.sakura.ne.jp/DB/歩兵第39旅団
URL : https://www.valka.cz/39-pesi-brigada-19-194-t147122#471769Verze : 3
MOD