Main Menu
User Menu

Ušidžima, Micune

Mitsune Ushijima / 牛嶋実常

     
Příjmení:
Surname:
Ušidžima
Jméno:
Given Name:
Micune
Jméno v originále:
Original Name:
牛嶋実常 / うしじま・みつね
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
11.02.1880 Edo /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
01.12.1959 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Taiwanská armáda
velitel: 20. divize
náčelník štábu: 11. divize
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
tc.wangchao.net.cn
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Usidzima-Micune-t147042#471563Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Ušidžima
Jméno:
Given Name:
Micune
Jméno v originále:
Original Name:
牛嶋実常 / うしじま・みつね
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-28.05.1912 Vojenská akadémia
12.12.1910-26.11.1913 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
24.12.1912 podporučík
26.07.1927 plukovník
08.08.1932 generálmajor
28.04.1936 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
23.06.1938-07.09.1939 Velitel : 20. divize

Ručně vyplněné položky:
02.03.1926-10.08.1928 velitel 5. ženijného praporu
10.08.1928-22.12.1930 pridelený k štábu Inšpektoriátu ženistov
22.12.1930-01.08.1931 náčelník štábu 11. divízie
01.08.1931-DD.MM.1932 náčelník oddelenia výcviku, Vojenskej ženijnej školy
DD.MM.1932-DD.MM.1933 cesta po Europe
01.08.1933-22.09.1933 riaditel Vojenskej ženijnej školy
22.09.1933-15.08.1935 pridelený k Inšpektoriátu ženistov
15.08.1935-01.03.1937 velitel Vojenskej ženijnej školy
01.03.1937-13.06.1938 Inšpektor ženistov
13.06.1938-07.09.1939 velitel 20. divízie
07.09.1939-01.12.1939 pridelený k Generálnemu štábu
01.12.1939-02.12.1940 velitel Taiwanského armádneho okresu
02.12.1940-20.01.1941 rezerva
20.01.1941-DD.MM.RRRR výslužba
Vyznamenání:
Awards:

01.06.1936

Řád Zlatého luňáka 4. třídy
Order of Golden Kite 4th Class
功四級金鵄勲章 / こうよんきゅうきんしくんしょう
-

23.09.1939

Řád Posvátného pokladu 1. třídy
Order of Sacred Treasure 1st Class
瑞宝大綬章 / ずいほうだいじゅしょう
-

29.04.1940

Velkostuha řádu Vycházejícího slunce
1st Class, Grand Cordon of the Order of the Rising Sun
勲一等旭日大綬章 / くんいっとう きょくじつだいじゅしょう
-

07.02.1941

Řád Zlatého luňáka 3. třídy
Order of Golden Kite 3rd Class
功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
-

DD.MM.RRRR

Řád Posvátného pokladu 4. třídy
Order of Sacred Treasure 4th Class
瑞宝小綬章 / ずいほうしょうじゅしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
tc.wangchao.net.cn
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Usidzima-Micune-t147042#471571Verze : 0
MOD