Main Menu
User Menu

Šičida, Ičiró

七田一郎 / しちだ・いちろう

     
Příjmení:
Surname:
Šičida
Jméno:
Given Name:
Ičiró
Jméno v originále:
Original Name:
七田一郎 / しちだ・いちろう
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Saga
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel 56. armády
velitel 2. armády
velitel Mongolskej posádkovej armády
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
velitel 20. divízie
velitel 24. brigády
velitel 22. pešieho pluku
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Sicida-Iciro-t146970#471369Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Šičida
Jméno:
Given Name:
Ičiró
Jméno v originále:
Original Name:
七田一郎 / しちだ・いちろう
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-27.05.1908 vojenská akadémia
09.12.1916-26.11.1919 armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1908 podporučík
08.08.1932 plukovník
01.03.1937 generálmajor
01.08.1939 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
07.09.1939-10.04.1941 Velitel : 20. divize
28.05.1943-29.10.1943 Velitel : 2. armáda

Ručně vyplněné položky:
01.08.1929-08.08.1932 starší štábny dôstojník divízie Honin Division?
08.08.1932-01.08.1933 velitel 22. pešieho pluku
01.08.1933-01.03.1937 náčelník 2. sekcie, Generálneho inšpektorátu vojenského výcviku
01.03.1937-01.11.1937 velitel 24. brigády
01.11.1937-07.09.1939 riaditel Vojenskej akadémie
07.09.1939-10.04.1941 velitel 20. divízie
10.04.1941-02.03.1942 velitel Vojenskej strednej školy
02.03.1942-28.05.1943 velitel Mongolskej posádkovej armády
28.05.1943-29.10.1943 velitel 2. armády, Manchuria
29.10.1943-22.03.1944 pridelený ku Generálnemu štábu
22.03.1944-31.10.1944 velitel Vojenskej školy vedy
31.10.1944-14.04.1945 velitel Vojenskej školy pechoty Toyama
15.04.1945-DD.MM.1945 velitel 56. armády
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Sicida-Iciro-t146970#471562Verze : 0
MOD