Main Menu
User Menu

Jamaguči, Šin'iči

Shin'ichi Yamaguchi / 山口信一

     
Příjmení:
Surname:
Jamaguči
Jméno:
Given Name:
Šin'iči
Jméno v originále:
Original Name:
山口信一 / やまぐち・しんいち
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR Tokio /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 354. divize
velitel: 39. pěší brigáda
velitel: 212. pěší pluk
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
velitel: Skupina pěchoty 51. divize
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Jamaguci-Sin-ici-t146652#470710Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Jamaguči
Jméno:
Given Name:
Šin'iči
Jméno v originále:
Original Name:
山口信一 / やまぐち・しんいち
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-26.05.1913 vojenská akadémia
12.07.1920-29.11.1923 armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1913 podporučík
02.08.1937 plukovník
01.03.1941 generálmajor
30.04.1945 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
07.04.1941-19.09.1941 Velitel : 51. skupina pěchoty
08.11.1941-20.12.1942 Velitel : 39. pěší brigáda

Ručně vyplněné položky:
02.08.1937-04.04.1938 pridelený k Vojenskej strednej škole
04.04.1938-27.01.1939 pridelený k Severočínskej zvláštnej agentúre
27.01.1939-01.03.1939 velitel ? praporu 57. náhradného pešieho pluku
09.03.1939-01.08.1940 velitel 212. pešieho pluku
01.08.1940-07.04.1941 pridelený k náhradnému armádnemu výzbrojnému materiálu?
07.04.1941-19.09.1941 velitel skupiny pechoty 51. divízie
08.11.1941-20.12.1942 velitel 39. pešej brigády
20.12.1942-10.06.1943 velitel ludských zdrojov 20. náhradnej divízie
10.06.1943-01.10.1943 velitel ludských zdrojov 46. divízie
01.10.1943-07.01.1944 velitel ludských zdrojov 2. gardovej divízie
07.01.1944-01.02.1945 velitel ludských zdrojov Východnej armády
01.02.1945-05.05.1945 velitel ludských zdrojov Východného vojenského okresu
01.06.1945-DD.MM.1945 velitel 354. divízie
Vyznamenání:
Awards:

DD.MM.RRRR

Řád Zlatého luňáka 4. třídy
Order of Golden Kite 4th Class
功四級金鵄勲章 / こうよんきゅうきんしくんしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Jamaguci-Sin-ici-t146652#470712Verze : 0
MOD