Main Menu
User Menu

Inoue, Jasuši

Yasushi Inoue / 井上靖

     
Příjmení:
Surname:
Inoue
Jméno:
Given Name:
Jasuši
Jméno v originále:
Original Name:
井上靖 / いのうえ・やすし
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
01.06.1892 ?, prefektura Hjógo /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 11. samostatná posádková jednotka
velitel: 10. polní náhradní jednotka
velitel: Pevnost Keelung
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
velitel: Skupina pěchoty 51. divize
velitel: 28. pěší brigád
velitel: 15. pěší pluk
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Inoue-Jasusi-t146648#470699Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Inoue
Jméno:
Given Name:
Jasuši
Jméno v originále:
Original Name:
井上靖 / いのうえ・やすし
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-28.05.1914 vojenská akadémia
11.12.1918-28.11.1921 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1912 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
16.03.1929 major
01.08.1933 podplukovník
02.08.1937 plukovník
09.03.1940 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
07.12.1932-01.08.1933 Velitel : Výskumné oddělení Armádního válečního kolegia
01.08.1933-02.08.1937 Velitel : Výskumné oddělení Armádního válečního kolegia
02.08.1937-20.10.1937 Velitel : Výskumné oddělení Armádního válečního kolegia
07.09.1940-07.04.1941 Velitel : 51. skupina pěchoty

Ručně vyplněné položky:
07.12.1932-20.10.1937 inštruktor, Armádne vojnové kolégium, oddelenie výskumu a vojenských vied
20.10.1937-01.03.1938 náčelník spravodajstva 10. armády
01.03.1938-09.03.1939 velitel 15. pešieho pluku
09.03.1939-09.03.1940 náčelník zvláštnej agentúry Taiyun
09.03.1940-01.08.1940 pridelený k 14. divízii, náhradné velenie
01.08.1940-07.09.1940 velitel 28. pešej brigády
07.09.1940-07.04.1941 velitel skupiny pechoty 51. divízie
07.04.1941-28.06.1941 náčelník stredočínskej koordinačnej kacelárie, Zasadnutia pre rozvoj Ázie
28.06.1941-06.03.1942 velitel pevnosti Keelung
06.03.1942-10.09.1942 10th Field Replacement Unit Commander
10.09.1942-08.04.1943 velitel 11. samostatnej posádkovej jednotky
08.04.1943-02.06.1943 pridelený k veleniu Západnej armády, náhradné velenie
02.06.1943-DD.MM.RRRR výslužba
Vyznamenání:
Awards:

DD.MM.RRRR

Řád Zlatého luňáka 3. třídy
Order of Golden Kite 3rd Class
功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
-

DD.MM.RRRR

Řád Zlatého luňáka 4. třídy
Order of Golden Kite 4th Class
功四級金鵄勲章 / こうよんきゅうきんしくんしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
https://www45160u.sakura.ne.jp/DB/井上靖
URL : https://www.valka.cz/Inoue-Jasusi-t146648#470703Verze : 1
MOD