Main Menu
User Menu

Middleton St George, Stanice Královských vzdušných sil Middleton St George [1941-1965]

Royal Air Force Station Middleton St George / RAF Middleton St George

     
Název:
Name:
Stanice Královských vzdušných sil Middleton St George
Originální název:
Original Name:
Royal Air Force Station Middleton St George / RAF Middleton St George
Další názvy:
Other Names:
DD.01.1941-DD.MM.1965 RAF Station Middleton St. George
Obec:
Municipality:
Middleton St George, County Durham
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
54°30'45.00"N 01°25'30.00"W
Vznik:
Established:
DD.01.1941
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:


DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Zánik:
Cancelled:
DD.MM.1965
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.rafweb.org SG
https://www.raf.mod.uk/bombercommand/s93.html
URL : https://www.valka.cz/Middleton-St-George-Stanice-Kralovskych-vzdusnych-sil-Middleton-St-George-1941-1965-t146560#470453Verze : 0
MOD