Main Menu
User Menu

17. skupina pěchoty [1938-1944]

第17歩兵団司令部 / 17th Infantry Group

     
Název:
Name:
17. skupina pěchoty
Originální název:
Original Name:
第17歩兵団司令部
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.1938
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.07.1944
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.1938-01.07.1944 17. divize
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.1938-DD.MM.1938 Himeji
DD.MM.1938-DD.MM.1943 ?, Centrálna Čína /
DD.09.1943-01.07.1944 ?, New Britain /

Velitel:
Commander:
15.07.1938-01.08.1939 Suzuki, Harumatsu (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
01.08.1939-25.08.1941 Tanaka, Tsutomu (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
25.08.1941-18.11.1942 Harada, Jiro (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
18.11.1942-01.03.1943 Kidžima, Kesao (Rikugun Tajsa / Rikugun Taisa)
01.03.1943-01.07.1944 Kidžima, Kesao (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.07.1938-01.07.1944 54. pěší pluk
DD.07.1938-01.07.1944 81. pěší pluk
DD.MM.1938-01.07.1944 53. pěší pluk

Ručně vyplněné položky:
DD.MM.1938-01.07.1944 velenie
DD.MM.1938-01.07.1944 štáb
DD.MM.1938-01.07.1944 53. pěší pluk
DD.MM.1938-01.07.1944 54. pěší pluk
DD.MM.1938-01.07.1944 81. pěší pluk
DD.MM.1938-01.07.1944 ?
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.axishistory.com/index.php?id=8275
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/17-skupina-pechoty-1938-1944-t146454#470143Verze : 0
MOD