Main Menu
User Menu

2. spojovací brigáda [1997-2000]

2nd Signal Brigade

     
Název:
Name:
2. spojovací brigáda
Originální název:
Original Name:
2. spojovací brigáda
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1997
Předchůdce:
Predecessor:
1. spojovací brigáda
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.2000
Nástupce:
Successor:
2. základna komunikačních a informačních systémů
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1997-31.10.1997 1. armádní sbor
01.11.1997-30.09.2000 Velitelství vojska územní obrany
Dislokace:
Deployed:
01.07.1997-30.09.2000 Písek, ?

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Chlebec, Michal (Podplukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 21. spojovací středisko ?
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 22. spojovací středisko ?
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
VÚ 2492
Zdroje:
Sources:
https://vojenstvi.cz/vasedotazy_105.htm
URL : https://www.valka.cz/2-spojovaci-brigada-1997-2000-t146251#469721Verze : 0
MOD