Main Menu
User Menu

33. pěší brigáda [????-1945]

33rd Infantry Brigade

歩兵第33旅団

     
Název:
Name:
33. pěší brigáda
Originální název:
Original Name:
歩兵第33旅団
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.RRRR
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
30.11.1907-01.05.1925 17. divize
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-28.10.1920 ?, ( )
28.10.1920-10.05.1922 Kashii, Shuichi (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
10.05.1922-DD.MM.1928 ?, ( )
10.08.1928-01.08.1929 Shimizu, Yoshishige (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
DD.08.1929-DD.MM.1930 Shibuya, Inohiko (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
22.12.1930-11.04.1932 Fukazawa, Tomohiko (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
11.04.1932-05.03.1934 ?, ( )
05.03.1934-02.12.1935 Ueno, Ryojo (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
02.12.1935-01.03.1938 Tajima, Eijiro (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
DD.MM.1938-DD.MM.1939 Seya, Hiraku (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
02.10.1939-01.08.1940 Yoshida, Hiroshi (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
01.08.1940-DD.MM.1945 ?, ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-28.05.1927
28.05.1927-12.07.1927 Seishirō, Itagaki (Rikugun Čúsa / Rikugun Chusa)
12.07.1927-DD.MM.1945 ?, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.11.1907-01.05.1925 41. pěší pluk
DD.11.1907-01.05.1925 54. pěší pluk

Ručně vyplněné položky:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR velenie
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 41. pěší pluk
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 54. pěší pluk
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www45160u.sakura.ne.jp/DB/歩兵第33旅団
URL : https://www.valka.cz/33-pesi-brigada-1945-t146246#469694Verze : 3
MOD