Main Menu
User Menu

2. baterie velení a dělostřeleckého průzkumu [1979-1992]

2nd Command and Artillery Reconnaissance Battery

     
Název:
Name:
2. baterie velení a dělostřeleckého průzkumu
Originální název:
Original Name:
2. baterie velení a dělostřeleckého průzkumu
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.1979
Předchůdce:
Predecessor:
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1992
Nástupce:
Successor:
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.1979-31.10.1991 2. motostřelecká divize
01.11.1991-31.12.1992 2. mechanizovaná divize
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.1979-32.12.1992 Sušice, Kasárna pod Kalichem /
Velitel:
Commander:
Výzbroj:
Armament:
Poznámka:
Note:
VÚ 5352
Zdroje:
Sources:
www.vojenstvi.cz
URL : https://www.valka.cz/2-baterie-veleni-a-delostreleckeho-pruzkumu-1979-1992-t145945#469130Verze : 0
MOD