Main Menu
User Menu

Fudžii, Jódži

Yoji Fujii / 藤井洋治

     
Příjmení:
Surname:
Fudžii
Jméno:
Given Name:
Jódži
Jméno v originále:
Original Name:
藤井洋治 / ふじい・ようじ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
05.10.1887 ?, prefektura Hirošima
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
06.08.1945 ?, prefektura Hirošima
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 59. armáda
velitel: 38. divize
velitel: 1. náhradní divize
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
velitel: 19. brigáda
velitel: 37. pěší pluk
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Fudzii-Jodzi-t145800#468884Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Fudžii
Jméno:
Given Name:
Jódži
Jméno v originále:
Original Name:
藤井洋治 / ふじい・ようじ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-31.05.1907 vojenská akadémia
13.12.1913-25.11.1916 armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
26.12.1907 podporučík
01.08.1930 plukovník
01.08.1935 generálmajor
15.07.1938 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
02.10.1939-20.06.1941 Velitel : 38. divize

Ručně vyplněné položky:
DD.07.1905-DD.MM.RRRR kadet
01.08.1930-16.02.1932 pridelený k 1. divízii
20.02.1932-01.08.1933 velitel 37. pešieho pluku
01.08.1933-17.09.1934 pridelený k 16. divízii
17.09.1934-01.08.1935 pridelený k 16. náhradnej divízii
01.08.1935-01.03.1937 velitel 19. brigády
01.03.1937-15.07.1938 pridelený k divízii Imperiálnej gardy
15.07.1938-02.10.1939 velitel 1. náhradnej divízie
02.10.1939-20.06.1941 velitel 38. divízie
20.06.1941-17.08.1942 velitel Centrálneho armádneho okresu
17.08.1942-DD.MM.RRRR rezerva
31.08.1942-DD.MM.RRRR výslužba
DD.MM.1945-DD.MM.RRRR znovu povolaný
01.04.1945-15.06.1945 velitel divizijného okresu Hiroshima
15.06.1945-06.08.1945 velitel 59. armády
15.06.1945-06.08.1945 velitel armádneho okresu Chugoku
06.08.1945-DD.MM.RRRR zabitý pri bombardovaní atomovou pumou Hiroshima
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Fudzii-Jodzi-t145800#468885Verze : 0
MOD