Main Menu
User Menu

Okuda, Jošimori

奥田善盛 / おくだ・よしもり

     
Příjmení:
Surname:
Okuda
Jméno:
Given Name:
Jošimori
Jméno v originále:
Original Name:
奥田善盛 / おくだ・よしもり
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Šimane
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
26.07.1944 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
náčelník štábu 41. divízie
velitel 239. pešieho pluku
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Okuda-Josimori-t145708#468635Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Okuda
Jméno:
Given Name:
Jošimori
Jméno v originále:
Original Name:
奥田善盛 / おくだ・よしもり
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.05.1917 vojenská akadémia
DD.MM.RRRR-DD.05.1938 armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1917 podporučík
15.10.1941 plukovník
26.07.1944 generálmajor 1)
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
18.03.1943-07.06.1944 Velitel : 239. pěší pluk
07.06.1944-26.07.1944 Náčelník štábu : 41. divize

Ručně vyplněné položky:
09.11.1942-18.03.1943 doplnové velenie 8. oblastná armáda
18.03.1943-07.06.1944 velitel 239. pešieho pluku
07.06.1944-26.07.1944 náčelník štábu 41. divízie
26.07.1944-DD.MM.RRRR padol v boji
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
1) posmrtne
Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Okuda-Josimori-t145708#468636Verze : 0
MOD