Main Menu
User Menu

Íno, Šósaburó

Shosaburo Ino / 飯野庄三郎

     
Příjmení:
Surname:
Íno
Jméno:
Given Name:
Šósaburó
Jméno v originále:
Original Name:
飯野庄三郎 / いいの・しょうさぶろう
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.1884 ?, prefektura Tojama /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.1957 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 4. pěší brigáda
náčelník štábu: 14. divize
velitel: 27. pěší pluk
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Ino-Sosaburo-t145355#467792Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Íno
Jméno:
Given Name:
Šósaburó
Jméno v originále:
Original Name:
飯野庄三郎 / いいの・しょうさぶろう
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.1904-30.03.1905 vojenská akadémia
29.11.1915-29.11.1918 armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
21.04.1905 podporučík
01.08.1929 plukovník
01.08.1934 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
01.08.1930-29.02.1932 Velitel : 27. pěší pluk

Ručně vyplněné položky:
01.08.1929-01.08.1930 inštruktor, Vojenská škola pehcoty Toyama
01.08.1930-23.02.1932 velitel 27. pešieho pluku
23.02.1932-01.08.1934 náčelník štábu 14. divízie
01.08.1934-01.08.1936 velitel 4. pešej brigády
01.08.1936-DD.MM.RRRR rezerva
28.08.1936-DD.MM.RRRR výslužba
03.07.1942-DD.MM.RRRR sekretár armády Shisei?
Vyznamenání:
Awards:

DD.MM.RRRR

Řád Zlatého luňáka 4. třídy
Order of Golden Kite 4th Class
功四級金鵄勲章 / こうよんきゅうきんしくんしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Ino-Sosaburo-t145355#467793Verze : 0
MOD