Main Menu
User Menu

Mijazawa, Seiširó

Seishiro Miyazawa / 宮沢斎四郎

     
Příjmení:
Surname:
Mijazawa
Jméno:
Given Name:
Seiširó
Jméno v originále:
Original Name:
宮沢斎四郎 / みやざわ・せいしろう
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR Tokio /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 3. samostatná posádková jednotka
velitel: 27. pěší pluk
velitel: 17. samostatný obranný prapor
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Mijazawa-Seisiro-t145317#467702Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Mijazawa
Jméno:
Given Name:
Seiširó
Jméno v originále:
Original Name:
宮沢斎四郎 / みやざわ・せいしろう
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-28.05.1912 Vojenská akdémia
12.07.1920-29.11.1923 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
24.12.1912 podporučík
02.08.1937 plukovník
01.08.1939 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
04.09.1937-01.08.1939 Velitel : 27. pěší pluk

Ručně vyplněné položky:
28.03.1936-04.09.1937 velitel 17. samostatného obranného praporu
04.09.1937-01.08.1939 velitel 27. pešieho pluku
01.08.1939-07.05.1940 velitel 3. samostatnej posádkovej jednotky
07.05.1940-01.08.1940 pridelený k 7. náhradnej divízii
01.08.1940-31.08.1940 rezerva
31.08.1940-DD.MM.RRRR výslužba
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Mijazawa-Seisiro-t145317#467703Verze : 0
MOD