Main Menu
User Menu

7. pěší brigáda [1939-1944]

第7歩兵団 / 7th Infantry Brigade

     
Název:
Name:
7. pěší brigáda
Originální název:
Original Name:
第7歩兵団
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.03.1939
Předchůdce:
Predecessor:
?
Datum zániku:
Disbanded:
01.03.1944
Nástupce:
Successor:
4. námořní manévrovací brigáda
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.03.1939-01.03.1944 7. divize
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.1939-01.03.1944 Asahikawa ?

Velitel:
Commander:
09.03.1939-01.10.1939 Morita, Norimasa (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
02.10.1939-01.03.1941 Mori, Takashi (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
01.03.1941-09.07.1942 Sawada, Hotomi (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
09.07.1942-25.07.1943 Tamura, Setsuzo (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
25.07.1943-01.10.1943 ?, ( )
01.10.1943-01.03.1944 Mineki, Toichiro (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.03.1939-01.03.1944 26. pěší pluk
DD.03.1939-01.03.1944 27. pěší pluk
DD.03.1939-DD.MM.RRRR 28. pěší pluk

Ručně vyplněné položky:
DD.MM.1939-01.03.1944 velenie
DD.MM.1939-01.03.1944 štáb
DD.MM.1939-01.03.1944 26. peší pluk
DD.MM.1939-01.03.1944 27. peší pluk
DD.MM.1939-01.03.1944 28. peší pluk
DD.MM.1939-01.03.1944 ?
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/7-pesi-brigada-1939-1944-t145227#467450Verze : 0
MOD