Main Menu
User Menu

Jamaguči, Saburó

Saburo Yamaguchi / 山口三郎

     
Příjmení:
Surname:
Jamaguči
Jméno:
Given Name:
Saburó
Jméno v originále:
Original Name:
山口三郎 / やまぐち・さぶろう
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
24.07.1884 ?, prefektura Fukuoka /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 118. pěší brigád
velitel: 22. pěší brigáda
velitel: 25. pěší pluk
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Jamaguci-Saburo-t145220#467434Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Jamaguči
Jméno:
Given Name:
Saburó
Jméno v originále:
Original Name:
山口三郎 / やまぐち・さぶろう
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.11.1905 vojenská akadémia
12.12.1911-27.11.1914 armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
26.06.1906 podporučík
07.08.1925 podplukovník
01.08.1930 plukovník
01.08.1935 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:

01.08.1930-11.03.1932 velitel plukovného okresu Nara
11.03.1932-07.12.1932 velitel 25. pešieho pluku
07.12.1932-05.03.1934 náhradne´velitelstvo, 7. divízie
05.03.1934-01.08.1935 velitel plukovného okresu Hongo
01.08.1935-01.08.1936 velitel 22. pešej brigády
01.08.1936-DD.MM.RRRR rezerva
28.08.1936-DD.MM.RRRR výslužba
15.07.1938-11.01.1940 velitel 118. pešej brigády
11.01.1940-DD.MM.RRRR demobilizácia
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Jamaguci-Saburo-t145220#467437Verze : 0
MOD