Main Menu
User Menu

Nagatani, Seidži

Seiji Nagatani / 永谷清治

     
Příjmení:
Surname:
Nagatani
Jméno:
Given Name:
Seidži
Jméno v originále:
Original Name:
永谷清治 / ながたに・せいじ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Kagošima /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 12. náhradní divize
náčelník štábu: 7. divize
velitel: 7. pěší pluk
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Nagatani-Seidzi-t145167#467339Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Nagatani
Jméno:
Given Name:
Seidži
Jméno v originále:
Original Name:
永谷清治 / ながたに・せいじ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-26.11.1896 Vojenská akadémia
09.08.1902-09.02.1904 Armádne vojnové kolégium
20.03.1906-30.11.1907 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
28.06.1897 podporučík
24.07.1918 plukovník
DD.MM.RRRR generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
10.08.1920-15.08.1922 Náčelník štábu : 7. divize

Ručně vyplněné položky:
24.07.1918-25.07.1919 velitel plukovného okresu Azabu
25.07.1919-10.08.1920 velitel 7. pešieho pluku
10.08.1920-15.08.1922 náčelník štábu 7. divízie
15.08.1922-06.08.1923 velitel 12. náhradnej divízie
06.08.1923-DD.MM.RRRR rezerva
01.09.1923-DD.MM.RRRR výslužba
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Nagatani-Seidzi-t145167#467340Verze : 0
MOD