Main Menu
User Menu

Hamamoto, Kisaburó

Kisaburo Hamamoto / 浜本喜三郎

     
Příjmení:
Surname:
Hamamoto
Jméno:
Given Name:
Kisaburó
Jméno v originále:
Original Name:
浜本喜三郎 / はまもと・きさぶろう
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
22.05.1885 ?, prefektura Kjóto
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
14.10.1956 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel Severnej armády
velitel 104. divízie
velitel 3. samostatnej posádkovej jednotky
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
velitel 18. brigády
náčelník štábu 7. divízie
velitel 16. pešieho pluku
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Hamamoto-Kisaburo-t145156#467316Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Hamamoto
Jméno:
Given Name:
Kisaburó
Jméno v originále:
Original Name:
浜本喜三郎 / はまもと・きさぶろう
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.11.1905 vojenská akadémia
12.12.1914-27.11.1917 vojenské vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
26.06.1906 podporučík
21.12.1908 poručík
15.11.1916 kapitán
15.08.1922 major
06.08.1926 podplukovník
01.08.1930 plukovník
15.03.1935 generálmajor
01.03.1938 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
01.08.1931-23.05.1932 Velitel : 16. pěší pluk
01.08.1933-15.03.1935 Náčelník štábu : 7. divize
17.11.1938-02.12.1940 Velitel : 104. divize

Ručně vyplněné položky:
09.12.1927-06.03.1929 pridelený ku kancelárii ludských zdrojov, oddelenia armády, Generáneho štábu?
16.03.1929-01.08.1930 pridelený ku kancelárii doplňovacích ludských zdrojov, oddelenia armády, Generáneho štábu?
01.08.1930-01.08.1931 inštruktor Toyama vojenská škola pechoty, oddelenie výskumu
01.08.1931-23.03.1932 velitel 16. pešieho pluku
23.03.1932-01.08.1933 velitel kadetoov, Vojenská akadémia
01.08.1933-15.03.1935 náčelník štábu 7. divízie
15.03.1935-02.12.1935 velitel 18. brigády
02.12.1935-DD.MM.RRRR velitel Vojenskej výcvikovej školy Kumamoto
01.03.1938-17.11.1938 velitel 3. samostatnej posádkovej jednotky
17.11.1938-02.12.1940 velitel 104. divízie
02.12.1940-01.08.1942 velitel Severnej armády
01.08.1942-DD.MM.RRRR rezerva
31.08.1942-DD.MM.RRRR výslužba
DD.MM.1945-DD.MM.RRRR znovu povolaný
01.04.1945-DD.MM.1945 velitel divizijného okresu Kyoto
Vyznamenání:
Awards:

DD.MM.RRRR

Řád Zlatého luňáka 3. třídy
Order of Golden Kite 3rd Class
功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
www45160u.sakura.ne.jp;
URL : https://www.valka.cz/Hamamoto-Kisaburo-t145156#467347Verze : 0
MOD