Main Menu
User Menu

3. samostatná smíšená brigáda [1938-1945]

独立混成第3旅団 / 3rd Independent Mixed Brigade

     
Název:
Name:
3. samostatná smíšená brigáda
Originální název:
Original Name:
独立混成第3旅団
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.02.1938
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 1. armáda
Dislokace:
Deployed:
10.02.1938-DD.MM.RRRR ?,
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Beijing /
DD.MM.RRRR-DD.MM.1945 ?, provincia Shanxi /

Velitel:
Commander:
10.02.1938-01.03.1938 ?, ( )
01.03.1938-13.08.1938 Sasaki, Touichi (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
13.08.1938-09.03.1939 Yanagi, Shigeharu (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
09.03.1939-02.10.1939 Yanagi, Shigeharu (Rikugun Čújó / Rikugun Chujo)
02.10.1939-01.03.1941 Yoshizawa, Tadao (Rikugun Čújó / Rikugun Chujo)
01.03.1941-15.10.1941 Nagano, Yuichiro (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
15.10.1941-01.03.1944 Mori, Suehiro (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
01.03.1944-09.03.1945 Ohara, Kazuaki (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
09.03.1945-DD.MM.RRRR Yamada, Saburo (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
10.02.1938-30.01.1945 ?, ( )
30.01.1945-10.06.1945 Imamura, Hosaku (Rikugun Čúsa / Rikugun Chusa)
10.06.1945-DD.MM.1945 Imamura, Hosaku (Rikugun Tajsa / Rikugun Taisa)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

10.02.1938-DD.MM.1945 velenie
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 6. samostatný zmiešaný prapor
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 7. samostatný zmiešaný prapor
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 8. samostatný zmiešaný prapor
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 9. samostatný zmiešaný prapor
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 10. samostatný zmiešaný prapor
10.02.1938-DD.MM.1945 ?
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
značka/ alias - Štruktura / 造
- doplňovací obvod - Sendai
Zdroje:
Sources:
www45160u.sakura.ne.jp;
homepage1.nifty.com
URL : https://www.valka.cz/3-samostatna-smisena-brigada-1938-1945-t143383#463010Verze : 0
MOD