Main Menu
User Menu

Praha, Palác Kotva

Prague, Palace Kotva

     
Název:
Name:
Praha, Palác Kotva
Originální název:
Original Name:
Palác Kotva, Praha 1, Náměstí Republiky
Další názvy:
Other Names:
DD.01.1952-DD.MM.RRRR Velitelství letectva
Obec:
Municipality:
Praha
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
50°05'26.57"N 14°25'43.59"E
Vznik:
Established:
DD.MM.RRRR
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:

DD.01.1952-DD.MM.RRRR Velitelství letectva MNO
DD.01.1952-31.12.1952 Hlavní letecký operační sál
01.01.1953-01.03.1955 Ústřední velitelské stanoviště
01.04.1955-31.12.1956 Velitelské stanoviště letectva
DD.10.1953-30.06.1957 Ústřední letecké dispečerské stanoviště
01.01.1954-30.06.1957 Hlavní letecké povětrnostní ústředí
Zánik:
Cancelled:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.mapy.cz
www.vojenstvi.cz
www.valka.cz
URL : https://www.valka.cz/Praha-Palac-Kotva-t143127#462474Verze : 0
Diskuse