Main Menu
User Menu

Grišlo, Vladimír

     
Příjmení:
Surname:
Grišlo
Jméno:
Given Name:
Vladimír
Jméno v originále:
Original Name:
Vladimír Grišlo
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
Hodnost:
Rank:
podplukovník
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
Ing.
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
11.02.1967 Ilava /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:

Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
veliteľ slovenského kontingentu KFOR (2009-2010)
veliteľ slovenského kontingentu ISAF (2014)
veliteľ Práporu podpory velenia (2011-2014,2014-2015)
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www.mil.sk
URL : https://www.valka.cz/Grislo-Vladimir-t142211#460358Verze : 5
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Grišlo
Jméno:
Given Name:
Vladimír
Jméno v originále:
Original Name:
Vladimír Grišlo
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.1991 Slovenská technická univerzita, Bratislava /
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.2001-DD.MM.2002 veliteľsko-štábny kurz, Vojenská akadémia, Liptovský Mikuláš
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR nadporučík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
21.08.2015 výslužba
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
01.06.2011-18.06.2014 Velitel : Prapor podpory velení
20.12.2014-21.08.2015 Velitel : Prapor podpory velení

Ručně vyplněné položky:
DD.MM.1993-DD.MM.1994 veliteľ strážnej čaty, Dubnica nad Váhom
DD.MM.1994-DD.MM.1998 veliteľ strážnej roty, Dubnica nad Váhom
DD.MM.1998-DD.MM.2001 veliteľ roty materiálneho zabezpečenia, Prevádzkový prápor Veliteľstva Pozemných síl
DD.MM.2001-01.01.2004 náčelník štábu, Prevádzkový prápor Veliteľstva Pozemných síl
01.01.2004-01.04.2004 náčelník štábu, Prápor zabezpečenia velenia VePS OS SR
01.04.2004-DD.06.2007 náčelník štábu, Prápor podpory velenia
DD.07.2007-DD.12.2007 veliteľ slovenského kontingentu UNDOF
DD.12.2007-DD.07.2009 Prápor podpory velenia
DD.07.2009-DD.03.2010 veliteľ slovenského kontingentu KFOR
DD.03.2010-01.06.2011 Prápor podpory velenia
DD.10.2014-DD.12.2014 veliteľ slovenského kontingentu ISAF
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.mil.sk
undof.unmissions.org
URL : https://www.valka.cz/Grislo-Vladimir-t142211#559606Verze : 3
MOD
vľavo pplk. Grišlo, veliteľ slovenského NSE v misii ISAF s českým kolegom - plk. Radkom Hasalom, veliteľom 9. ÚU





zdroj: www.mise.army.cz
URL : https://www.valka.cz/Grislo-Vladimir-t142211#519838Verze : 0
MOD