Main Menu
User Menu

Výcviková základna mírových sil OSN [1993-2003]

Peacekeeping Forces Training Base

     
Název:
Name:
Výcviková základna mírových sil OSN
Originální název:
Original Name:
Výcviková základna mírových sil OSN
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1993
Předchůdce:
Predecessor:
Výcvikové středisko mírových sil OSN
Datum zániku:
Disbanded:
30.11.2003
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1993-DD.MM.RRRR Ministerstvo obrany
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Generální štáb Armády České republiky
01.10.2000-30.06.2003 Velitelství pozemních sil
01.07.2003-30.11.2003 4. velitelství pro výcvik a tvorbu doktrín
Dislokace:
Deployed:
01.01.1993-30.11.2003 Český Krumlov, ?
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Cirok, Ľudovít (podplukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
08.05.2002-DD.MM.RRRR Plukovníka Švece
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
VÚ 2941
Zdroje:
Sources:
Ročenka MO ČR 2002. Avis, Praha 2003
https://www.vojenstvi.cz/
www.army.cz

URL : https://www.valka.cz/Vycvikova-zakladna-mirovych-sil-OSN-1993-2003-t141926#459647Verze : 0
MOD