Main Menu
User Menu

7. jezdecká brigáda (mechanizovaná) [1932-1940]

7th Cavalry Brigade (Mechanized)

     
Název:
Name:
7. jezdecká brigáda (mechanizovaná)
Originální název:
Original Name:
7th Cavalry Brigade (Mechanized)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.03.1932
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
15.07.1940
Nástupce:
Successor:
1. obrněná divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.03.1932-15.07.1940 I. jezdecký sbor
Dislokace:
Deployed:
01.03.1932-15.07.1940 Fort Knox, Fort Knox

Velitel:
Commander:
01.03.1932-31.05.1934 Lindsey, Julian Robert (Brigadier General)
31.05.1934-24.07.1935 Henry, Guy Vernon (Brigadier General)
27.07.1935-10.09.1935 Barney, James P. (Colonel)
10.09.1935-27.06.1936 Palmer, Bruce (Colonel)
27.06.1936-08.10.1938 Van Voorhis, Daniel (Brigadier General)
08.10.1938-01.11.1938 Scott, Charles L. (Colonel)
01.11.1938-15.07.1940 Chaffee, Adna Romanza Jr. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Clay, Steven E.: U.S. Army Order of Battle 1919-1941. Volume 2. The Arms: Cavalry, Field Artillery, and Coast Artillery, 1919-1941, Combat Studies Institute Press, US Army Combined Arms Center, Fort Leavenworth, KS, 2010
www.history.army.mil
URL : https://www.valka.cz/7-jezdecka-brigada-mechanizovana-1932-1940-t141736#459212Verze : 3
MOD