Main Menu
User Menu

Boqueron, Stanice námořnictva Zátoka Guantanámo [RRRR- ]

Naval Station Guantanamo Bay / NS Guantanamo Bay

     
Název:
Name:
Stanice námořnictva Zátoka Guantanámo
Originální název:
Original Name:
Naval Station Guantanamo Bay
Další názvy:
Other Names:
10.12.1903-09.12.1913 Naval reservation Guantanamo Bay
10.12.1913-31.03.1941 Naval Station Guantanamo Bay
01.04.1941-17.06.1952 Naval Operating Base Guantanamo Bay
18.06.1952-DD.MM.RRRR Naval Base Guantanamo Bay
Obec:
Municipality:
Boqueron
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
19°54'00.00"N 75°09'00.00"W
Vznik:
Established:
DD.MM.RRRR premenovaním
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:


DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Zánik:
Cancelled:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.cnic.navy.mil
www.cnic.navy.mil
URL : https://www.valka.cz/Boqueron-Stanice-namornictva-Zatoka-Guantanamo-RRRR-t141392#458397Verze : 0
MOD