Main Menu
User Menu

2. provozní prapor [1997-2003]

2nd Operating Battalion

     
Název:
Name:
2. provozní prapor
Originální název:
Original Name:
2. provozní prapor
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.11.1997
Předchůdce:
Predecessor:
1. provozní prapor
Datum zániku:
Disbanded:
30.06.2003
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.11.1997-30.09.2000 Velitelství vojska územní obrany
01.10.2000-30.06.2003 Velitelství sil územní obrany
Dislokace:
Deployed:
01.11.1997-30.06.2003 Tábor, ?

Velitel:
Commander:
01.11.1997-31.12.1999 Kocmich, Jiří (Podplukovník)
01.01.2000-30.06.2003 Halaj, Jaroslav (Major)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.vojenstvi.cz
https://palat.estranky.cz
URL : https://www.valka.cz/2-provozni-prapor-1997-2003-t139789#454603Verze : 0
MOD