Main Menu
User Menu

Admiralát Z [1941-1941]

Admiral Z / Admiral Z

     
Název:
Name:
Admiralát Z
Originální název:
Original Name:
Admiral Z
Datum vzniku:
Raised/Formed:
19.02.1941
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
03.04.1941
Nástupce:
Successor:
Admiralát Jihovýchod
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
19.02.1941-03.04.1941 Hlavní velitelství námořnictva
Dislokace:
Deployed:
19.02.1941-03.04.1941 Sofie, ? /
Velitel:
Commander:
19.02.1941-24.02.1941 Arnauld de la Perière, Lothar von (Vizeadmiral)
04.03.1941-03.04.1941 Schuster, Karlgeorg (Admiral)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( ? )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
21.02.1941-04.04.1941 Velitelství námořnictva B

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
www.geocities.com
www.geocities.com
URL : https://www.valka.cz/Admiralat-Z-1941-1941-t139739#454396Verze : 0
MOD