Main Menu
User Menu

3. mobilizační základna [1997-2000]

3rd Mobilization Base

     
Název:
Name:
3. mobilizační základna
Originální název:
Original Name:
3. mobilizační základna
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1997
Předchůdce:
Predecessor:
2. dělostřelecká brigáda
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.2000
Nástupce:
Successor:
3. dělostřelecký sklad
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1997-31.10.1997 2. armádní sbor
01.11.1997-30.09.2000 Velitelství vojska územní obrany
Dislokace:
Deployed:
01.07.1997-30.09.2000 Žamberk, Orlické kasárny
Velitel:
Commander:
01.07.1997-DD.MM.1999 Hlavatý, Jaroslav (Plukovník)
DD.MM.1999-30.09.2000 ?, ? ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.vojenstvi.cz
URL : https://www.valka.cz/3-mobilizacni-zakladna-1997-2000-t139725#454354Verze : 0
MOD