Main Menu
User Menu

Admiralát východní Baltské moře [1944-1945]

Admiral Eastern Baltic Sea / Admiral östliche Ostsee

     
Název:
Name:
Admiralát východní Baltské moře
Originální název:
Original Name:
Admiral östliche Ostsee
Datum vzniku:
Raised/Formed:
17.06.1944
Předchůdce:
Predecessor:
Admiralát Ostland
Datum zániku:
Disbanded:
08.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
17.06.1944-08.05.1945 Hlavní velitelství námořnictva Baltské moře
Dislokace:
Deployed:
17.06.1944-DD.02.1945 Libava, ? /
DD.02.1945-DD.MM.1945 Gotenhafen, ? /
DD.MM.1945-08.05.1945 Hela, ? /
Velitel:
Commander:
17.06.1945-DD.04.1945 Burchardi, Theodor (Admiral)
DD.04.1945-08.05.1945 Thiele, August (Vizeadmiral)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( ? )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
17.06.1944-08.05.1945 9. zajišťovací divize

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Admiralat-vychodni-Baltske-more-1944-1945-t139545#453942Verze : 0
MOD