Main Menu
User Menu

Admiralát norské severní pobřeží [1940-1945]

Admiral Norwegian North Coast / Admiral norwegische Nordküste

     
Název:
Name:
Admiralát norské severní pobřeží
Originální název:
Original Name:
Admiral norwegische Nordküste
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.04.1940
Předchůdce:
Predecessor:
Velitelství námořní obrany Drontheim
Datum zániku:
Disbanded:
08.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.04.1940-01.02.1943 Admiralát Norsko
01.02.1943-08.05.1945 Hlavní velitelství námořnictva Norsko
Dislokace:
Deployed:
DD.04.1940-08.05.1945 Drontheim, ? /
Velitel:
Commander:
DD.04.1940-DD.MM.RRRR Thiele, August ( ? )
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Siemens, Leopold ( ? )
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Krastel, Walter ( ? )
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Siemens, Leopold ( ? )
DD.MM.RRRR-08.05.1945 Schulte Mönting, Erich ( ? )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( ? )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Admiralat-norske-severni-pobrezi-1940-1945-t139543#453940Verze : 0
MOD