Main Menu
User Menu

Admiralát Norsko [1940-1943]

Admiral Norway / Admiral Norwegen

     
Název:
Name:
Admiralát Norsko
Originální název:
Original Name:
Admiral Norwegen
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.04.1940
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1943
Nástupce:
Successor:
Hlavní velitelství námořnictva Norsko
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.04.1940-01.02.1943 Skupinové velitelství námořnictva Sever
Dislokace:
Deployed:
DD.04.1940-01.02.1943 Oslo, ? /
Velitel:
Commander:
DD.04.1940-01.04.1941 Böhm, Hermann (Admiral)
01.04.1941-01.02.1943 Böhm, Hermann (Generaladmiral)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( ? )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.04.1940-DD.08.1940 Admiralát norské jižní pobřeží
DD.04.1940-01.02.1943 Admiralát norské severní pobřeží
DD.04.1940-08.05.1945 Admiralát norské západní pobřeží
DD.08.1940-01.02.1943 Admiralát norské polární pobřeží

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Admiralat-Norsko-1940-1943-t139542#453939Verze : 0
MOD