Main Menu
User Menu

New Hanover, McGuireho základna vzdušných sil [1948-2009]

McGuire Air Force Base / McGuire AFB

     
Název:
Name:
McGuireho základna vzdušných sil
Originální název:
Original Name:
McGuire Air Force Base / McGuire AFB
Další názvy:
Other Names:
09.06.1941-02.07.1942 Fort Dix Airport
03.07.1942-12.01.1948 Fort Dix Army Air Base
Obec:
Municipality:
New Hanover Township, New Jersey
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
40°01'09.00"N 74°31'22.00"W
Vznik:
Established:
13.01.1948 premenovaním a prepodriadením
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:


DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Zánik:
Cancelled:
30.09.2009 zlúčením do Společná základna McGuire-Dix-Lakehurst
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Mueller, Robert, Air Force Bases Volume I, Active Air Force Bases Within the United States of America on 17 September 1982, Office of Air Force History, 1989
URL : https://www.valka.cz/New-Hanover-McGuireho-zakladna-vzdusnych-sil-1948-2009-t139458#453691Verze : 9
MOD