Main Menu
User Menu

7217. letecká divize (velitelská) [1959-1970]

7217th Air Division (Command)

     
Název:
Name:
7217. letecká divize (velitelská)
Originální název:
Original Name:
7217th Air Division (Command)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
07.08.1959
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
09.09.1970
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
07.08.1959-15.11.1959 17. letecká armáda
15.11.1959-09.09.1970 Vzdušné síly Spojených států v Evropě
Dislokace:
Deployed:
07.08.1959-09.09.1970 Ankara, Ankara Air Station
Velitel:
Commander:
07.08.1959-28.07.1961 Newcomer, Henry C. (Brigadier General)
28.07.1961-05.08.1963 Lawrence, Baskin R. Jr (Brigadier General)
05.08.1963-11.10.1965 Gray, Frederic C. (Brigadier General)
11.10.1965-12.07.1967 Byerly, Sam J. (Brigadier General)
12.07.1967-17.07.1969 Williams, George V. (Major General)
17.07.1969-09.09.1970 Faver, Dudley E. (Major General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.04.1966-09.09.1970 39. taktická skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/7217-letecka-divize-velitelska-1959-1970-t139414#453561Verze : 0
MOD