Main Menu
User Menu

839. letecká divize [1957-1974]

839th Air Division

     
Název:
Name:
839. letecká divize
Originální název:
Original Name:
839th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
26.09.1957
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1974
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
08.10.1957-01.07.1963 9. letecká armáda
01.07.1963-09.11.1964 12. letecká armáda
09.11.1964-01.12.1974 9. letecká armáda
01.12.1974-31.12.1974 21. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
08.10.1957-31.12.1974 Smyrna, Sewart Air Force Base
Velitel:
Commander:
DD.07.1960-DD.06.1962 Sutterlin, Frederick (Brigadier General)
DD.09.1962-DD.09.1963 Tanberg, Lawrence F. (Colonel)
DD.09.1963-08.03.1965 Moore, William G. Jr (Colonel)
08.03.1965-31.03.1965 Hardin, Ernest C. Jr (Brigadier General)
31.03.1965-31.12.1974 ?, ? ( ? )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/839-letecka-divize-1957-1974-t139411#453558Verze : 0
MOD