Main Menu
User Menu

838. letecká divize [1963-1969]

838th Air Division

     
Název:
Name:
838. letecká divize
Originální název:
Original Name:
838th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
13.06.1963
Předchůdce:
Predecessor:
838. letecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
24.12.1969
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
13.06.1963-01.07.1963 Velitelství taktického letectva
01.07.1963-24.12.1969 12. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.07.1963-09.11.1964 Fayetteville, Pope AFB
09.11.1964-24.12.1969 Topeka, Forbes AFB
Velitel:
Commander:
01.07.1963-07.08.1964 Daly, William T. (Brigadier General)
07.08.1964-DD.01.1965 Hardin, Ernest C. Jr (Brigadier General)
DD.01.1965-22.03.1966 McLaughlin, Burl W. (Brigadier General)
22.03.1966-DD.06.1967 Donovan, J. N. (Brigadier General)
DD.06.1967-01.06.1969 Duncan, William G. (Colonel)
01.06.1969-24.11.1969 Slaughter, Clarence B. (Colonel)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1963-09.11.1964 463. křídlo pro přepravu jednotek, výsadkové

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/838-letecka-divize-1963-1969-t139410#453557Verze : 0
MOD