Main Menu
User Menu

837. letecká divize [1958-1963]

837th Air Division

     
Název:
Name:
837. letecká divize
Originální název:
Original Name:
837th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
16.01.1958
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1963
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
08.02.1958-01.02.1963 9. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
08.02.1958-01.02.1963 Sumter, Shaw AFB
Velitel:
Commander:
08.02.1958-25.06.1958 Mack, Stephen B. (Brigadier General)
25.06.1958-01.08.1960 Ford, Thomas R. (Brigadier General)
01.08.1960-01.02.1963 ?, ? ( ? )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
08.02.1958-01.02.1963 363. taktické průzkumné křídlo
08.02.1958-18.06.1959 432. taktické průzkumné křídlo

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/837-letecka-divize-1958-1963-t139408#453555Verze : 0
MOD