Main Menu
User Menu

836. letecká divize [1981-1992]

836th Air Division

     
Název:
Name:
836. letecká divize
Originální název:
Original Name:
836th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1981
Předchůdce:
Predecessor:
836. letecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
01.05.1992
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1981-01.05.1992 12. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.01.1981-01.05.1992 Tucson, Davis-Monthan AFB
Velitel:
Commander:
01.01.1981-23.11.1982 McCann, Robert I. (Brigadier General)
23.11.1982-04.09.1984 Lurie, Alan P. (Brigadier General)
04.09.1984-27.03.1986 Fogleman, Ronald R. (Brigadier General)
27.03.1986-01.06.1987 Brown, Lester P. Jr (Brigadier General)
01.06.1987-01.09.1988 Keith, Larry R. (Brigadier General)
01.09.1988-31.01.1990 Worthington, Walter T. (Brigadier General)
31.01.1990-05.07.1990 Griffith, Thomas R. (Brigadier General)
05.07.1990-01.05.1992 Santarelli, Eugene D. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.1981-01.10.1991 355. taktické výcvikové křídlo
01.10.1991-01.05.1992 355. stíhací křídlo

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/836-letecka-divize-1981-1992-t139407#453554Verze : 0
MOD