Main Menu
User Menu

834. transportní divize [1978-1992]

834th Airlift Division

     
Název:
Name:
834. transportní divize
Originální název:
Original Name:
834th Airlift Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
23.08.1978
Předchůdce:
Predecessor:
834. letecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1992
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1978-01.04.1992 22. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.10.1978-01.04.1992 Honolulu, Hickam AFB
Velitel:
Commander:
01.10.1978-30.06.1980 Maturo, Jimmy L. (Colonel)
30.06.1980-21.08.1981 Wharton, Browning C. Jr (Colonel)
21.08.1981-06.07.1983 Trzaskoma, Richard J. (Colonel)
06.07.1983-20.08.1985 Mears, Gary H. (Brigadier General)
20.08.1985-19.08.1987 LeCleir, James J. (Brigadier General)
19.08.1987-31.07.1989 Kondra, Vernon J. (Brigadier General)
31.07.1989-01.04.1992 Hinkel, James F. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1978-01.04.1992 374. taktické transportní křídlo
01.10.1978-01.04.1980 61. vojenské tranportní zabezpečovací křídlo

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/834-transportni-divize-1978-1992-t139403#453550Verze : 0
MOD