Main Menu
User Menu

833. letecká divize [1964-1969]

833rd Air Division

     
Název:
Name:
833. letecká divize
Originální název:
Original Name:
833rd Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
14.09.1964
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
24.12.1969
Nástupce:
Successor:
833. letecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
14.09.1964-01.10.1964 Velitelství taktického letectva
01.10.1964-24.12.1969 9. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.10.1964-24.12.1969 Goldsboro, Seymour-Johnson AFB
Velitel:
Commander:
01.10.1964-07.10.1964 -, - (-)
08.10.1964-01.06.1965 Murphy, John R. (Colonel)
01.06.1965-01.06.1966 Nichols, Franklin A. (Colonel)
01.06.1966-04.03.1968 Carson, Charles W. Jr (Brigadier General)
04.03.1968-22.04.1968 Scott, Franklin H. (Colonel)
22.04.1968-19.06.1969 Millikan, Willard W. (Brigadier General)
19.06.1969-24.12.1969 Spencer, Robert V. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1964-05.07.1968 354. taktické stíhací křídlo
01.10.1964-24.12.1969 363. taktické průzkumné křídlo
01.10.1964-24.12.1969 4. taktické stíhací křídlo

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/833-letecka-divize-1964-1969-t139398#453545Verze : 1
MOD