Main Menu
User Menu

831. letecká divize [1980-1991]

831st Air Division

     
Název:
Name:
831. letecká divize
Originální název:
Original Name:
831st Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.12.1980
Předchůdce:
Predecessor:
831. letecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
31.03.1991
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.12.1980-31.03.1991 12. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.12.1980-31.03.1991 Victorville, George AFB
Velitel:
Commander:
01.12.1980-06.08.1981 Meyer, Richard L. (Brigadier General)
06.08.1981-10.08.1982 Hosmer, Bradley C. (Brigadier General)
10.08.1982-29.06.1984 Thweatt, Luther E. (Brigadier General)
29.06.1984-19.12.1985 Carr, Richard E. (Brigadier General)
19.12.1985-18.05.1988 Armstrong, Malcolm B. (Brigadier General)
18.05.1988-11.01.1990 Henry, Larry L. (Brigadier General)
11.01.1990-31.03.1991 Bethurem, Richard C. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
30.03.1981-05.10.1989 37. taktické stíhací křídlo
01.07.1984-05.10.1989 35. taktické výcvikové křídlo
05.10.1989-31.03.1991 35. taktické stíhací křídlo

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/831-letecka-divize-1980-1991-t139395#453542Verze : 0
MOD