Main Menu
User Menu

830. transportní divize [1989-1991]

830th Airlift Division

     
Název:
Name:
830. transportní divize
Originální název:
Original Name:
830th Airlift Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1989
Předchůdce:
Predecessor:
Jižní letecká divize USAF
Datum zániku:
Disbanded:
15.02.1991
Nástupce:
Successor:
Vzdušné síly v Panamě
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1989-15.02.1991 12. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.01.1989-01.03.1989 Veracruz, Howard AB
01.03.1989-15.02.1991 Albrook, Albrook AFS
Velitel:
Commander:
01.01.1989-24.05.1990 Tornow, Robin G. (Brigadier General)
24.05.1990-15.02.1991 Oakes, David (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/830-transportni-divize-1989-1991-t139392#453539Verze : 0
MOD