Main Menu
User Menu

821. letecká divize [1958-1962]

821st Air Division

     
Název:
Name:
821. letecká divize
Originální název:
Original Name:
821st Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
22.08.1958
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
15.02.1962
Nástupce:
Successor:
821. strategická letecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1959-15.02.1962 15. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.01.1959-15.02.1962 Rapid City, Ellsworth AFB
Velitel:
Commander:
01.01.1959-19.02.1960 Briggs, Loran D. (Brigadier General)
19.02.1960-15.04.1960 Nye, Francis W. (Colonel)
15.04.1960-15.02.1962 Wilson, Delmar E. (Major General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.1959-30.06.1971 28. bombardovací křídlo, těžké

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/821-letecka-divize-1958-1962-t139385#453532Verze : 0
MOD