Main Menu
User Menu

816. letecká divize [1958-1962]

816th Air Division

     
Název:
Name:
816. letecká divize
Originální název:
Original Name:
816th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.05.1958
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1962
Nástupce:
Successor:
816. strategická letecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1958-01.04.1962 2. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.07.1958-01.04.1962 Altus, Altus AFB
Velitel:
Commander:
01.07.1958-01.09.1959 Samuel, John S. (Brigadier General)
01.09.1959-07.09.1961 Moore, Howard W. (Brigadier General)
07.09.1961-01.04.1962 Campbell, William B. (Major General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/816-letecka-divize-1958-1962-t139373#453520Verze : 0
MOD