Main Menu
User Menu

327. letecká divize [1966-1976]

327th Air Division

     
Název:
Name:
327. letecká divize
Originální název:
Original Name:
327th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
08.02.1966
Předchůdce:
Predecessor:
327. letecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
07.01.1976
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
08.02.1966-07.01.1976 13. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
08.02.1966-07.01.1976 Taipei AS
Velitel:
Commander:
08.02.1966-21.07.1966 Wilson, Thomas N. (Brigadier General)
21.07.1966-25.07.1966 Sandbach, John O. (Colonel)
25.07.1966-06.11.1967 Pitts, William F. (Brigadier General)
06.11.1967-14.07.1969 Chase, Levi R. (Brigadier General)
14.07.1969-07.06.1971 Searles, Dewitt R. (Brigadier General)
07.06.1971-28.05.1973 Ross, Donald H. (Major General)
28.05.1973-15.08.1975 Clark, Lyndwood E. (Brigadier General)
15.08.1975-07.01.1976 Michela, Donald A. (Colonel)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.11.1968-31.05.1971 314. taktické transportní křídlo
31.05.1971-15.11.1973 374. taktické transportní křídlo

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/327-letecka-divize-1966-1976-t139367#453514Verze : 0
MOD