Main Menu
User Menu

325. průzkumné křídlo [1945-1945]

325th Reconnaissance Wing

     
Název:
Name:
325. průzkumné křídlo
Originální název:
Original Name:
325th Reconnaissance Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
26.06.1945
Předchůdce:
Predecessor:
325. fotografické křídlo, průzkumné
Datum zániku:
Disbanded:
20.10.1945
Nástupce:
Successor:
325. průzkumné křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
26.06.1945-16.07.1945 8. letecká armáda
16.07.1945-20.10.1945 8. velitelství stíhacího letectva
Dislokace:
Deployed:
26.06.1945-20.10.1945 High Wycombe
Velitel:
Commander:
19.06.1945-20.10.1945 Humbrecht, George W. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
26.06.1945-16.07.1945 7. průzkumná skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/325-pruzkumne-kridlo-1945-1945-t139362#453509Verze : 0
MOD