Main Menu
User Menu

325. fotografické křídlo, průzkumné [1944-1945]

325th Photographic Wing, Reconnaissance

     
Název:
Name:
325. fotografické křídlo, průzkumné
Originální název:
Original Name:
325th Photographic Wing, Reconnaissance
Datum vzniku:
Raised/Formed:
17.07.1944
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
26.06.1945
Nástupce:
Successor:
325. průzkumné křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
09.08.1944-26.06.1945 8. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
09.08.1944-26.06.1945 High Wycombe
Velitel:
Commander:
09.08.1944-17.01.1945 Roosevelt, Elliott (Colonel)
17.01.1945-22.01.1945 Banfill, Charles Y. (Brigadier General)
22.01.1945-13.04.1945 Roosevelt, Elliott (Brigadier General)
13.04.1945-19.06.1945 Gray, Leon W. (Colonel)
19.06.1945-26.06.1945 Humbrecht, George W. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/325-fotograficke-kridlo-pruzkumne-1944-1945-t139361#453508Verze : 0
MOD