Main Menu
User Menu

322. transportní divize [1978-1992]

322nd Airlift Division 

     
Název:
Name:
322. transportní divize
Originální název:
Original Name:
322nd Airlift Division 
Datum vzniku:
Raised/Formed:
13.06.1978
Předchůdce:
Predecessor:
322. letecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1992
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
23.06.1978-01.04.1992 21. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
23.06.1978-01.04.1992 Ramstein, Ramstein AB /
Velitel:
Commander:
23.06.1978-30.06.1980 Smith, Click D. (Brigadier General)
30.06.1980-14.08.1981 Springer, Robert D. (Brigadier General)
14.08.1981-09.10.1984 Overacker, William E. (Brigadier General)
09.10.1984-05.09.1985 Patterson, Robert B. (Major General)
05.09.1985-13.11.1986 Trzaskoma, Richard J. (Major General)
13.11.1986-16.06.1988 Harvey, Paul A. (Major General)
16.06.1988-16.03.1990 Sistrunk, William H. (Major General)
16.03.1990-01.04.1992 Hobson, James L. Jr (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
23.06.1978-01.04.1992 435. taktické transportní křídlo

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/322-transportni-divize-1978-1992-t139354#453501Verze : 2
MOD