Main Menu
User Menu

311. letecká divize [1949-1949]

311th Air Division

     
Název:
Name:
311. letecká divize
Originální název:
Original Name:
311th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
05.01.1949
Předchůdce:
Predecessor:
311. letecká divize, průzkumná
Datum zániku:
Disbanded:
01.11.1949
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
05.01.1949-01.11.1949 Velitelství strategického letectva
Dislokace:
Deployed:
05.01.1949-28.10.1949 Camp Springs, Andrews AFB
28.10.1949-01.11.1949 Bossier City, Barksdale AFB
Velitel:
Commander:
05.01.1949-17.03.1949 Cullen, Paul T. (Brigadier General)
17.03.1949-01.11.1949 Atkinson, Joseph H. (Major General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
05.01.1949-14.10.1949 55. strategické průzkumné křídlo
05.01.1949-01.11.1949 91. strategické průzkumné křídlo
01.05.1949-01.11.1949 9. strategické průzkumné křídlo
16.07.1949-01.11.1949 5. strategické průzkumné křídlo

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/311-letecka-divize-1949-1949-t139331#453478Verze : 0
MOD