Main Menu
User Menu

311. letecká divize, průzkumná [1948-1949]

311th Air Division, Reconnaissance

     
Název:
Name:
311. letecká divize, průzkumná
Originální název:
Original Name:
311th Air Division, Reconnaissance
Datum vzniku:
Raised/Formed:
16.04.1948
Předchůdce:
Predecessor:
311. průzkumné křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
05.01.1949
Nástupce:
Successor:
311. letecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
16.04.1948-05.01.1949 Velitelství strategického letectva
Dislokace:
Deployed:
16.04.1948-23.06.1948 Camp Springs, Andrews Field
23.06.1948-05.01.1949 Camp Springs, Andrews Air Force Base
Velitel:
Commander:
16.04.1948-05.01.1949 Cullen, Paul T. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
19.07.1948-05.01.1949 55. strategické průzkumné křídlo
10.11.1948-05.01.1949 91. strategické průzkumné křídlo
01.04.1949-28.06.1949 72. peruť strategického průzkumu (fotografická)
26.05.1949-16.07.1949 5. průzkumná skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/311-letecka-divize-pruzkumna-1948-1949-t139330#453477Verze : 0
MOD