Main Menu
User Menu

311. průzkumné křídlo [1945-1948]

311th Reconnaissance Wing

     
Název:
Name:
311. průzkumné křídlo
Originální název:
Original Name:
311th Reconnaissance Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
30.06.1945
Předchůdce:
Predecessor:
311. fotografické křídlo, mapovací
Datum zániku:
Disbanded:
16.04.1948
Nástupce:
Successor:
311. letecká divize, průzkumná
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
30.06.1945-13.12.1945 Armádní letecké síly
13.12.1945-01.05.1946 ?
01.05.1946-31.03.1947 15. letecká armáda
31.03.1947-16.04.1948 Velitelství strategického letectva
Dislokace:
Deployed:
30.06.1945-17.04.1946 Aurora, Buckley Field
17.04.1946-01.06.1947 Tampa, MacDill Army Airfield
01.06.1947-16.04.1948 Camp Springs, Andrews Field
Velitel:
Commander:
12.02.1945-16.07.1945 Polifka, Karl L. (Colonel)
16.07.1945-22.10.1945 Setchell, James F. (Colonel)
22.10.1945-23.02.1946 Polifka, Karl L. (Colonel)
23.02.1946-23.05.1946 Welsh, Albert M. (Lieutenant Colonel)
23.05.1946-18.06.1947 Hutchison, Donald R. (Brigadier General)
18.06.1947-16.04.1948 Cullen, Paul T. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
24.02.1947-29.06.1948 55. průzkumná skupina (velmi dlouhého dosahu, mapovací)
01.10.1947-10.11.1948 91. průzkumná skupina
29.06.1948-19.07.1948 55. strategická průzkumná skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/311-pruzkumne-kridlo-1945-1948-t139329#453476Verze : 0
MOD