Main Menu
User Menu

311. fotografické křídlo, mapovací [1944-1945]

311th Photographic Wing, Mapping and Charting

     
Název:
Name:
311. fotografické křídlo, mapovací
Originální název:
Original Name:
311th Photographic Wing, Mapping and Charting
Datum vzniku:
Raised/Formed:
31.01.1944
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
30.06.1945
Nástupce:
Successor:
311. průzkumné křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.02.1944-30.06.1945 Armádní letecké síly
Dislokace:
Deployed:
01.02.1944-24.11.1944 Washington, Bolling Field
24.11.1944-30.06.1945 Aurora, Buckley Field
Velitel:
Commander:
01.02.1944-16.01.1945 Northrup, George G. (Colonel)
16.01.1945-12.02.1945 Gustafson, Roy W. (Lieutenant Colonel)
12.02.1945-30.06.1945 Polifka, Karl L. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
05.03.1944-05.10.1944 1. fotografická mapovací skupina
05.03.1944-05.10.1944 11. fotografická skupina, mapovací

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/311-fotograficke-kridlo-mapovaci-1944-1945-t139328#453475Verze : 0
MOD